Підготовка до ЗНО з математики

ЗНО з математикиПерше з чого потрібно почати свою підготовку до ЗНО – це дізнатися ті теми, за якими будуть питання на вашому майбутньому іспиті. Дізнатися програму ЗНО з усіх предметів можна на офіційному сайті УЦОЯО.

Далі, після того, як ви вивчите програму вашого майбутнього іспиту, рекомендується пройти кілька тестів в форматі ЗНО минулих років, щоб наочно зрозуміти в яких темах у вас можуть бути «слабкі місця». Однак не рекомендуємо братися за тести ЗНО 2008-2013-х років, бо там завдання набагато складніші, ніж будуть у вас.

Після того, як ви дізналися всі теми, які будуть на ЗНО, і бачите, де у вас є проблеми, необхідно скласти собі план підготовки. Мабуть, найбільш суперечливим є питання – чи потрібен репетитор для підготовки до ЗНО з математики? Все залежить від ваших знань, ваших амбіцій, ну і звичайно ж від кількості часу, який залишився до іспиту. ЗНО можна здати добре і без репетитора, якщо у вас в запасі є 12 місяців на підготовку і сила-силенна бажання і мотивації. Ваша найкраща мотивація – це можливість вступити туди, куди ви хочете, а також те, що є досить-таки багато прикладів людей, які готувалися самі і здали тест на 190+ балів.

Як тільки ви розібралися з організаційними моментами, постає питання про сам процес підготовки. Більшість абітурієнтів просто не знають, як їм готуватися і з яких джерел черпати знання, яких їм не вистачає.

Перша порада – згадайте про підручники з математики. Багато учнів, які починають самі готуватися до ЗНО з математики, купують різні довідники або що ще гірше – шукають всю теорію в інтернеті. Дуже часто через кілька місяців «підготовки» вони виявляють, що нічого толком і не вивчили, тому що це дуже неефективно. Підіть до бібліотеки за підручниками і почніть займатися по них. Це набагато краще рішення, ніж купівля довідників. Все що потрібно – є у підручниках. Можна порекомендувати підручники автора Є. П. Нелін.

Другий порада – користуйтеся сервісом YouTube і дивіться відео-уроки по темам, які вас цікавлять. Цей метод підготовки добре підходить як для старанного конспектування,   сидячи за столом, так і для перегляду лежачи на дивані. Можем порекомендувати уроки на каналі Артура Шарифова, де ви можете знайти безліч уроків з математики. Також можна порекомендувати канал «Поза школою», де ви знайдете безліч лекцій для підготовки до ЗНО з математики та інших предметів.

Наостанок, є теми, які точно попадуться на ЗНО з математики – це тригонометрія, метод інтервалів, стереометрія, а також все, що стосується функцій. Радимо приділити їм особливу увагу, тому що під час відповіді на питання по цим темам люди часто припускають помилок.

Джерело: http://www.sensus.org.ua/podgotovka-k-zno-vno-po-matematike/