Про профілактичну роботу страхових експертів Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

10.05.2019 

Kafedra_PV

Про профілактичну роботу страхових експертів Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

Підприємства з високим рівнем травматизму і профзахворюваності є в кожному регіоні України, тому актуальною є профілактична робота на таких підприємствах з метою створення здорових та безпечних умов праці, зниження травматизму і кількості профзахворювань.

Для підвищення результативності профілактичної роботи з питань охорони праці в регіонах на страхових експертів Фонду соціального страхування України в Тернопільській області покладено вирішення наступних завдань:

  1. Визначення переліку підприємств з високим рівнем травматизму і профзахворюваності за результатами аналізу кількості страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань за останні три роки.
  2. Зосередження профілактичної діяльності страхових експертів з охорони праці на підприємствах з високим рівнем, травматизму і профзахворюваності.
  3. Спільно з керівниками та службами охорони праці цих підприємств розроблення дієвих заходів щодо покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.
  4. Контроль за реалізацією розроблених заходів та внесенням відповідних коригуючих дій при їх виконанні.
  5. Здійснення аналізу результатів проведеної роботи страховими експертами з охорони праці на підприємствах з високим рівнем травматизму і профзахворюваності.

Страхові експерти своєю щоденною роботою повинні пробудити у роботодавців відповідальність за людей, які у них працюють і виховати у працівника відповідальність за власне здоров’я та здоров’я оточуючих.

КАФЕДРА ПРИЛАДІВ І КОНТРОЛЬНО-ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ

Scroll Up