Kafedra_PV

Про профілактичну роботу страхових експертів Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

Підприємства з високим рівнем травматизму і профзахворюваності є в кожному регіоні України, тому актуальною є профілактична робота на таких підприємствах з метою створення здорових та безпечних умов праці, зниження травматизму і кількості профзахворювань.

Для підвищення результативності профілактичної роботи з питань охорони праці в регіонах на страхових експертів Фонду соціального страхування України в Тернопільській області покладено вирішення наступних завдань:

  1. Визначення переліку підприємств з високим рівнем травматизму і профзахворюваності за результатами аналізу кількості страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань за останні три роки.
  2. Зосередження профілактичної діяльності страхових експертів з охорони праці на підприємствах з високим рівнем, травматизму і профзахворюваності.
  3. Спільно з керівниками та службами охорони праці цих підприємств розроблення дієвих заходів щодо покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.
  4. Контроль за реалізацією розроблених заходів та внесенням відповідних коригуючих дій при їх виконанні.
  5. Здійснення аналізу результатів проведеної роботи страховими експертами з охорони праці на підприємствах з високим рівнем травматизму і профзахворюваності.

Страхові експерти своєю щоденною роботою повинні пробудити у роботодавців відповідальність за людей, які у них працюють і виховати у працівника відповідальність за власне здоров’я та здоров’я оточуючих.

Kafedra_PV

Страхові експерти з охорони праці Фонду соціального страхування України виявили на підприємствах 10,5 тис. порушень

Упродовж січня–березня 2019 року страхові експерти з охорони праці Фонду соціального страхування України здійснили перевірки 1483 підприємств щодо стану профілактичної роботи по створенню здорових та безпечних умов праці. Під час заходів виявлено 10551 порушення законодавства про охорону праці.

Зазначені перевірки Фонду соціального страхування України спрямовані на запобігання нещасним випадкам і усуненню загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці. Так, у І кварталі 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 4,7% та становила 1212 випадків, кількість смертельно травмованих осіб зменшилась на 1,1% та становила 90 випадків.

За підсумками перевірок внесено 1481 подання роботодавцям про порушення законодавства про охорону праці. До органів Державної служби України з питань праці внесено 4 подання щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення законодавства про охорону праці, а також 17 подань про заборону подальшої експлуатації робочих місць, робота на яких загрожує здоров’ю або життю працівників. Крім того, упродовж І кварталу 2019 року страховими експертами з охорони праці складено 97 протоколів про адміністративні правопорушення за несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві, розглянуто 48 скарг та заяв застрахованих осіб.

Нагадаємо, 28 квітня в Україні та світі відзначається День охорони праці. За даними Міжнародної організації праці щороку у світі понад 374 млн. людей травмуються або хворіють через нещасні випадки на виробництві. З них майже 7 тис. – працівники українських підприємств. Так, у 2018 році Фондом було зареєстровано 4895 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві (з них 350 – смертельно) та зафіксовано 1879 випадків професійних захворювань.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

Kafedra_PV

У Чернівцях відбувся четвертий тур перегонів роботів ROBORACE. На змагання приїхало тридцять дітей зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців та Бреста (Білорусь).

Учасники мають незвичне хобі: увесь свій вільний час вони граються з дротами, паяльниками та спеціальними алгоритмами. Результат такої довготривалої, кропіткої і надзвичайно інтелектуальної роботи – машина-робот, яка долає трасу без жодного механічного втручання.

детальніше ….

Kafedra_PV

НанотехнологіїСьогоднi питання, пов’язанi зi створенням наноматерiалiв i розвитком нанотехнологiй, є домiнуючими напрямками для вивчення практично у всiх галузях сучасної науки i технiки. Читати далі …

Kafedra_PV

освітаОсвіта – це процес отримання інформації та навичок, необхідних для створення фундаменту, який знадобиться в житті. Право на нього гарантує наша конституція. Освіта буває як загальною, так і професійною. Читати далі …

Наступна сторінка »


Scroll Up