Склад команди: студенти 5 курсу, напрям підготовки 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», 153 «Мікро- та наносистемна техніка», Батюк Віталій (група РІм-51), Смолюх Іван (група РІм-51), Камуля Павло (група РНм-51), керівник команди: доцент кафедри приладів та контрольно-вимірювальних систем к.т.н. Стрембіцький Михайло Олексійович.
![](https://kaf-pv.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%9C%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8-600x245.png)
14-16 вересня – Ювілейних Міжнародних змаганнях із робототехніки в межах ROBORACE за кубок «100 РІЧЧЯ ОДЕСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО», команда здобула 3 місце.
26–28 жовтня – Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки – 3 місце.
17-18 листопада – змагання у м. Лодзь, Польща – отримання сертифікатів.
16-18 квітня – Всеукраїнська студентська олімпіада «Комп’ютерні системи штучного інтелекту» – отримання сертифікатів.
![](https://kaf-pv.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8-600x355.jpg)
23-25 травня – Одеська національна академія харчових технологій II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Робототехніка» – грамота за високий рівень знань при вирішенні практичних конкурсних завдань у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Робототехніка».